ארון הזזה מיוחד על במה QR2303VL
ארון הזזה מיוחד על במה (רגלי ניקל), דלתות מלמין יצוק חלקות.* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומיניום.בתוספת..
QM2100VL ארון הזזה
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב דלת מראה* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומיניום.בתוספת מחיר ניתן לקבל:&nb..
ארון הזזה QM2101VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין ומראות* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומיניום.בתוספת מחיר ניתן לקבל: * זוג ..
ארון הזזה QL2152VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב זכוכית במגוון איורים ופסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומיני..
ארון הזזה QM2102VL
ארון הזזה, הדלתות בשילוב זכוכית לה קובל במגוון צבעים ומראה + פסי הפרדה מניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים ..
ארון הזזה QP1410VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב פרופיל תריס בשמנת בלבד ופסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומי..
 ארון הזזה צבעים ופסי הפרדה ניקל QR2302VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב צבעים ופסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומיניום.בתוספת מחיר ..
ארון הזזה QL2150VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב 8 קוביות זכוכית לה קובל ופסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל הרכיבים מאלומ..
ארון הזזה QM2103VL
ארון הזזה בעיצוב ייחודי עם דלתות מלמין בשילוב גוונים ודלת מראה בודדת + פסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, כל..
ארון הזזה QMT500VL
ארון הזזה עם דלתות מלמין בשילוב 4 קוביות בד (בתמונה דמוי עור), דלת מראה ופסי הפרדה ניקל* חומר גלם מלמין יצוק, עובי דפנות 28 מ"מ.* מנגנון הזזה איכותי, ..
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)