חדר מעוצב לילדים  I  מגיק
חדר ילדים עם מיטת בסיס הכוללת 3 מגירות, שולחן כתיבה ישר עם 2 מגירות מובנות, כוורת מעוצבת עם דלת אחת, ארון מעוצב בעל צבעים מודרנייםמידות חיצוניות ..
חדר ילדים מעוצב I טלי
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת מודרנית עם שתי דלתות, שולחן כתיבה ישר, עם 2 מגירות ופתח לכונן. ארון מעוצב בעל שילובי צב..
חדר מעוצב ילדים I דניאל
חדר ילדים בעל מיטה מעוצבת ברוחב 120, כוורת מדורגת עם שתי דלתות, שידת מגירות, ושידת מגירות עם 4 מגירות, שולחן כתיבה ישר, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מו..
 ירון| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב בעל מיטה 120 מעוצבת, שידת לילה, כוורת עם דלת אחת, שידת מגירות, ושידת מגירות עם 4 מגירות, שולחן כתיבה ישר, ארון מעוצב בעל שיל..
חדר ילדים מעוצב I מיטל
חדר ילדים מעוצב בעל מיטה 120 מעוצבת, שידת לילה, כוורת מדורגת עם שתי דלתות, שידת 4 מגירות עם מקום לכונן, שולחן כתיבה ישר, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מ..
חדר מעוצב ילדים I דומינוס
חדר ילדים מדולרי המתאים לחדרים קטנים, למקסימום אפשרויות במינימום מקום החדר כולל מיטה מודולרית הכוללת שולחן כתיבה נשלף, ארונית אחסון עם דלתות הזזה..
סידני| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, שולחן כתיבה עם מכתבייה, מגירה נשלפת עם מקום לכונן, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מודר..
חדר ילדים מעוצב I סנטנה
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת מדורגת 3תאים,שידת מגירות ושידה לכונן, שולחן כתיבה פינתי עם פינות מעוגלות , ארון מעוצב ב..
חדר מעוצב לילדים I פיטר פן
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם פינות עגולות, קלפה נפתחת ומגירות, כוורת עם דלת אחת ,שידת מגירות ושידה נוספת עם שתי מגירות ושתי דלתות. שולחן כתיבה..
 בילבי| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב בהשראת בועות. עם פינות מעוגלות במוטיב חוזר בכלל פריטי החדר. כמו כן הכוורת עם כפתורי תלייה. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר ..
ג׳קסון | חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב בעל מיטה 120 מעוצבת, כוורת מדורגת עם שתי דלתות, שידת מגירות, ושידת מגירות עם פתח לכונן, שולחן כתיבה פינתי בעל פינות עגולות שידת לילה ע..
חדר מעוצב לילדים I ג'ניפר
חדר ילדים בעל מיטה ברוחב 120 מעוצבת, כוורת מדורגת , שולחן כתיבה עם 3 מגירות, שידת לילה וכוננית לילה עם פתח ומגירות, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מודרני..
ניקי | חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מודרני הכולל סט כוורות תליה המאפשר התאמה אישית למיקומם במרחב חדר השינה.  *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע ה..
חדר מעוצב ילדים I דיאנה
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת עם שני מדפים ודלת, שידת מגירות, ושידה עם דלת מגירה, שולחן כתיבה פינתי בעל פינות עגולות. ארון מ..
קאסטל | חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים בסגנון ימי הביניים המקנה לילד אווירת מלכים השוכנים בטירתם.הסט כולו מעוטר בחריטות בסגנון צריח טירה.*ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קל..
חדר ילדים מעוצב I דורית
חדר ילדים מודרני הכולל סט כוורות תלייה המאפשר התאמה אישית למיקומם במרחב החדר שינה. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע..
חדר ילדים מעוצב I רוקסן
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת, קלפה נפתחת עם שלוש מגירות, כוורת עם שתי דלתות , שידת דלתות נוספת, ושידה לילה עם מראת גוף. שולחן כתיבה ישר עם שידת מ..
גולדי| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב, כוורות ושידות בעלות עיטורי חריטה בצורת קשת. החדר מכיל שולחן פינתי בעל פינות עגולות, שידת מגירות ושידה נוספת עם דלת ומגירות, כוורת 4 ת..
חדר מעוצב לילדים I אלין
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת 4 תאים,שידה לכונן מחשב ושידת מגירות נוספת עם 2 דלתות, שולחן כתיבה פינתי עם פינות מעוגלו..
מקסיקו| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת, קלפה נפתחת עם שתי מגירות רחבות, כוורת עם שתי דלתות ,שידה עם מגירה ודלת, ושידה לילה נוספת עם מגירה ומראת גוף.&n..
חדר ילדים מעוצב I נועם
חדר מעוצב הכולל מסגרות פרופיל במגירות ובדלתות  *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין המציאות.תוספות למ..
חדר מעוצב ילדים I אלמוגים
חדר ילדים מודרני מעוצב עם מגוון חללי אחסון תוספות למיטה מיטת חבר + 3 מגירות2 מיטות חבר + 3 מגירות3 מיטות חבר ללא מגירות*ייתכנו שינויים קלים ..
חדר ילדים מעוצב I סטארי
חדר ילדים מעוצב בסגנון קלאסי, עם חריטות וקרניז כפול. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין המציאות.* המידות ..
חדר ילדים מעוצב I לב
חדר ילדים מעוצב הכולל ארון פינתי, מיטה מיוחדת בעלת כוורת אחסון תחתונה וסט כוורת תליה המאפשר התאמה אישית למיקומם במרחב חדר השינה *ייתכנו שינויים ק..
חדר ילדים מעוצב I פרינססה
חדר ילדים מעוצב בסגנון מלכותי מודרני, היוצר אוירה נסיכותית בחדר הסט מגיע עם דלתות במסגרת פרופיל ישר, בשילוב זכוכית שקופה ווילון עדין המיטה כ..
 חדר ילדים מעוצב I יפית
חדר ילדים/נוער בקו צעיר, בשילוב דלתות הזזה קלות בשידה רחבה וכוורת תליה *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין..
גבי| חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים פונקציאונלי עם מיטת קומותיים.בעיצוב מודרני וברמה גבוההחומרי גלם M.D.F**המיטה הסטנדרטית מגיעה כמיטה משולשת עם מגירות בלבד.*את המיטה ניתן לקבל..
חדר מעוצב לילדים I טום
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת 12 תאים,שידת מגירות ושידת מגירות נוספת עם דלת, כוורת 1 דלת, שולחן כתיבה פינתי עם פינות ..
חדר ילדים מעוצב I ליאון
 חדר ילדים מעוצב, כוורות שידות וארונות בעלי עיטורי חריטה בצורת קשתהחדר מכיל שולחן פינתי בעל פינות עגולות, שידת מגירות שידה נוספת עם שתי דלתות ומג..
יהלום| חדר ילדים
מידות:  המידות של היחידות השונות בחדר שינה מפורטות בהמשך. חומרים:  עץ מלא בשילוב MDF. חדר ילדים כולל:מיטת ילדים + שתי מזרונים..
רוי | חדר ילדים מעוצב
חדר ילדים הכולל כוורת בארון ומקומות אחסון מרובים בחדר. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין המציאות.חומר גל..
Showing 1 to 31 of 31 (1 Pages)