חדר מעוצב ילדים I דניאל
חדר ילדים בעל מיטה מעוצבת ברוחב 120, כוורת מדורגת עם שתי דלתות, שידת מגירות, ושידת מגירות עם 4 מגירות, שולחן כתיבה ישר, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מו..
חדר ילדים מעוצב I מיטל
חדר ילדים מעוצב בעל מיטה 120 מעוצבת, שידת לילה, כוורת מדורגת עם שתי דלתות, שידת 4 מגירות עם מקום לכונן, שולחן כתיבה ישר, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מ..
חדר מעוצב ילדים I דומינוס
חדר ילדים מדולרי המתאים לחדרים קטנים, למקסימום אפשרויות במינימום מקום החדר כולל מיטה מודולרית הכוללת שולחן כתיבה נשלף, ארונית אחסון עם דלתות הזזה..
חדר מעוצב לילדים I ג'ניפר
חדר ילדים בעל מיטה ברוחב 120 מעוצבת, כוורת מדורגת , שולחן כתיבה עם 3 מגירות, שידת לילה וכוננית לילה עם פתח ומגירות, ארון מעוצב בעל שילובי צבעים מודרני..
חדר מעוצב ילדים I דיאנה
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת עם שני מדפים ודלת, שידת מגירות, ושידה עם דלת מגירה, שולחן כתיבה פינתי בעל פינות עגולות. ארון מ..
חדר ילדים מעוצב I דורית
חדר ילדים מודרני הכולל סט כוורות תלייה המאפשר התאמה אישית למיקומם במרחב החדר שינה. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע..
חדר ילדים מעוצב I רוקסן
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת, קלפה נפתחת עם שלוש מגירות, כוורת עם שתי דלתות , שידת דלתות נוספת, ושידה לילה עם מראת גוף. שולחן כתיבה ישר עם שידת מ..
חדר מעוצב לילדים I אלין
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת 4 תאים,שידה לכונן מחשב ושידת מגירות נוספת עם 2 דלתות, שולחן כתיבה פינתי עם פינות מעוגלו..
חדר ילדים מעוצב I נועם
חדר מעוצב הכולל מסגרות פרופיל במגירות ובדלתות  *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין המציאות.תוספות למ..
חדר שינה קומפלט דגם סנדרה
 מידע כללי: חדר שינה הכולל מיטה זוגית, 2 שידות, קומודה ומראה גדולה, ניתן להזמין את החדר שינה במידות ועיצוב בהתאמה אישית. המחיר מתייחס למיטה ..
חדר מעוצב ילדים I אלמוגים
חדר ילדים מודרני מעוצב עם מגוון חללי אחסון תוספות למיטה מיטת חבר + 3 מגירות2 מיטות חבר + 3 מגירות3 מיטות חבר ללא מגירות*ייתכנו שינויים קלים ..
חדר ילדים מעוצב I סטארי
חדר ילדים מעוצב בסגנון קלאסי, עם חריטות וקרניז כפול. *ייתכנו שינויים קלים במבנה המוצר וסטיות קלות בגוון הצבע המופיע בתמונה לבין המציאות.* המידות ..
חדר ילדים מעוצב I לב
חדר ילדים מעוצב הכולל ארון פינתי, מיטה מיוחדת בעלת כוורת אחסון תחתונה וסט כוורת תליה המאפשר התאמה אישית למיקומם במרחב חדר השינה *ייתכנו שינויים ק..
חדר ילדים מעוצב I פרינססה
חדר ילדים מעוצב בסגנון מלכותי מודרני, היוצר אוירה נסיכותית בחדר הסט מגיע עם דלתות במסגרת פרופיל ישר, בשילוב זכוכית שקופה ווילון עדין המיטה כ..
חדר מעוצב לילדים I טום
חדר ילדים מעוצב המכיל מיטה מעוצבת עם קלפה נפתחת ומגירות, כוורת 12 תאים,שידת מגירות ושידת מגירות נוספת עם דלת, כוורת 1 דלת, שולחן כתיבה פינתי עם פינות ..
יהלום| חדר ילדים
מידות:  המידות של היחידות השונות בחדר שינה מפורטות בהמשך. חומרים:  עץ מלא בשילוב MDF. חדר ילדים כולל:מיטת ילדים + שתי מזרונים..
Showing 1 to 16 of 16 (1 Pages)