תפריט
30.01.2017

רהיטים לחדרי נוער

רהיטים לחדרי נוער - לפני שבוחרים רהיטים לחדרי נוער חשוב מאוד להבין מה היא המטרה של אותו ארון, מיטה או כל סוג של רהיט אחר ולהתאימה לצרכים. לעיתים ארון קטן יותר בגודלו נכון יותר ולעומת זאת ישנם מקרים רבים שבהם מיטה וחצי עדיפה על מיטת יחיד. לקבלת הייעוץ המקצועי ביותר בבחירת רהיטים לחדרי נוער מומלץ לפנות אל המומחים של בית אלי.


קרא עוד
30.01.2017

סלוני עור יוקרתיים

סלוני עור יוקרתיים - סלונים  מעור איטלקי? למה בחור בסלונים של בית אלי? סלונים מעור איטלקי נחשבים לאורך שנים ארוכות לאליטה של הסלונים. באולם התצוגה של בית אלי ניתן למצוא הרבה מאוד לקוחות ואורחים המגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ על מנת לרכוש סלונים ברמת איכות גבוהה במיוחד. בבית אלי מעניקים את האחריות המעולה ביותר לכל מוצר וכמו כן שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.


קרא עוד
30.01.2017

מערכת מיטה מתכווננת

מערכת מיטה מתכווננת - עבור רבים וטובים חדר השינה נחשב ללא ספק לחדר החשוב ביותר בבית. שעות רבות במשך היממה אנו מבלים על מערכת מיטה מתכווננת או רגילה, המיטה הפרטית שלנו. זו יכולה להיות שנת לילה כמובן וכמו כן שכיבה על המיטה לצורכי קריאה, שיחת טלפון או צפייה בטלוויזיה. שעות רבות של שכיבה על המיטה שלכם מצריכה כאמור את המיטה האיכותית והמותאמת אישית לכל אדם באשר הוא. חשוב מאוד לדעת כי בחירת מיטה או מזרון שאינו תואם את הצרכים שלכם עשויה להשפיע לרעה על תחומי חיים רבים אחרים.


קרא עוד
30.01.2017

מערכת ישיבה סלון מבד

מערכת ישיבה סלון מבד - אין ספק כי חדר הסלון הוא אחד החדרים החשובים ועסוקים ביותר בבית. לרוב בני המשפחה מבלים שעות על גבי שעות בסלון המשפחתי וכמו כן הרבה מאוד אורחים אשר פוקדים את ביתכם מבלים על ספות הסלון הפרטי שלכם. על כן חשוב מאוד לדעת כי יש לרכוש את הסלון בהתאם לרמת השימוש בו ולרמת השחיקה שלו. שכן בחירה לא נכונה של מערכת ישיבה לביתכם עשויה להיראות דהויה ועייפה בשלב מוקדם מאוד. מערכות הישיבה של בית אלי מאופיינות בטיב חומרי הגלם שלהן.

קרא עוד
30.01.2017

מיטות יוקרה זוגיות

מיטות יוקרה זוגיות - הנתונים מראים כי רוב בני האדם בעולם המערבי מבלים על המיטה האישית שלהם לאורך שעות רבות וארוכות, הערך שליש מהחיים. המשמעות של כך היא שמיטה שאינה ראויה ואינה איכותית עשויה להסב נזק רב לישן עליה. הווה אומר שינה מקוטעת ולא רציפה אשר מובילה לעייפות לאורך כל היום, חוסר ריכוז ומשם לפגיעה בתפקוד היום יומי, חוסר סבלנות ועוד.

קרא עוד
30.01.2017

מזרון רפואי

מזרון רפואי - ישנם הרבה מאוד משפיעים על חיי היום יום של כל אדם באשר הוא. הדברים הבסיסיים שכל אדם זקוק להם הם מזון, קורת גג ומזרון טוב לישון עליו. השפעת המזרון על איכות השינה היא משמעותית ביותר ועל כן אין להתפשר בבחירת המזרון שלכם. בכל גיל וגיל שינה איכותי תשפר מאוד את יכולת הריכוז, את בריאות המערכת האורטופדית ועוד מערכות בריאותיות רבות אחרות. על מנת לבחור את המזרון הטוב ביותר חושב לקבל את חוות הדעת של המומחים לתחום.

קרא עוד
30.01.2017

מזרן מחומרים טבעיים

מזרן מחומרים טבעיים - אין ספק כי למזרון שתבחרו יש חשיבות רבה על הרבה מאוד תחומי חיים. מזרן מחומרים טבעיים הוא ללא ספק הרבה יותר בריא לכל אחד ואחת וכמו כן לסביבתנו הקרובה. חשוב מאוד לדעת כי איכות המזרון תשפיע על רמת הריכוז של כל אחד במשך היום. נתון זה נכון לגבי מבוגרים וילדים כאחד.

קרא עוד
30.01.2017

בחירת מזרון

בחירת מזרון - ישנם דברים קטנים בחיים שנראים מובנים מאליהם ועל כן אנו לא שמים אליהם לב במיוחד. אותם דברים קטנים עשויים להיות המשפיעים הגדולים ביותר על חיינו. ניתן למצוא הרבה מאוד דוגמאות כאלו, אך אין ספק כי אותו המזרון אשר כל אחד ואחת ישנן עליו הוא בדיוק אחד מאותם הדברים המשפיעים בצורה משמעותית ביותר על חיי היום יום של כולנו. אין ספק כי בחירת מזרון מקצועית יכולה לעזור לכל אחד למצוא את האושר בתחומי חיים רבים.

קרא עוד
30.01.2017

ארונות הזזה לילדים

ארונות הזזה לילדים - הרי מה בסך הכל אנחנו מחפשים בבית שלנו. נוחיות. זה כל העניין. כל סוג של רהיט אשר נכנס לביתנו, בין אם הוא לחדר ההורים, הילדים או לכל חדר אחר הוא בראש ובראשונה צריך להיות פרקטי. על כן מושקעת מחשבה רבה של מיטב המוחות בעולם העיצוב על מנת להביא אליכם את הרהיטים הפרקטיים ביותר והאלגנטיים ביותר. כמו כן אין להתפשר על רמת הגימור ועל היופי והאסתטיקה של מוצר כזה או אחר. ארון הזזה לילדים של בית אלי עונה על כל הציפיות והצרכים של הלקוחות.

קרא עוד
30.01.2017

ארון עם דלתות הזזה

יש את אלה שתמיד חסר להם מקום אחסון בבית. האמת זה נכון לגבי כולם. ככל שהילדים גדלים וככל שעובר הזמן מתווספים עוד ועוד בגדים מכל הסוגים ועל כן חשוב מאוד למצוא ארון בגדים איכותי וכזה אשר ייתן את המענה הנכון ביותר עבורכם. כל זאת כאמור בהתאם מבנה חדר השינה שלכם.

קרא עוד
21.11.2016

מזרון ללא קפיצים

מה היא הדרך הטובה ביותר להנעים את שנת הלילה שלכם? מה היא המיוחדות של המזרנים של בית אלי? מה חשוב לדעת על תהליך ייצור המזרנים של בית אלי? מה הם היתרונות של המזרנים המיוצרים ללא קפיצים?

קרא עוד
21.11.2016

מזרנים במבצע

מדוע חשוב לבחור את המזרונים האיכותיים ביותר? כמה עולים מזרנים במבצע ברשת בית אלי? מה המיוחד במזרונים של רשת בית אלי? איך ניתן לשפר משמעותית את יכולת השינה שלכם? מה עוד ניתן לקנות ברשת חנויות הרהיטים של בית אלי?

קרא עוד
21.11.2016

מיזרונים

ללא ספק אחת הקניות החשובות ביותר שלכם עשויה להיות דווקא המזרון. כן, אותו מזרון שכל אחד ואחת ישנים עליו הוא בעל חשיבות רבה ביותר והשפעה גדולה מאוד על חיי היום יום, כמעט על כל תחומי החיים. 

קרא עוד
21.11.2016

מערכות שינה מתכווננות

איך בוחרים את מערכת השינה המעולה ביותר? מה הם היתרונות של מערכות השינה של בית אלי? למה להעדיף מערכת שינה מתכווננת על פני מיטה רגילה? מה הם תנאי הרכישה המוצעים בבית אלי? מי הם לקוחות בית אלי?

קרא עוד
21.11.2016

ספה וחצי

מה היא המשמעות של בחירת גודל המיטה? איך ספה וחצי חדשה שתשפיע על חיי היום יום שלכם? מה הן הטכניקות החדישות של המיטות המתקדמות ביותר? אילו סוגי מיטות ניתן למצוא ברשת בית אלי?

קרא עוד
21.11.2016

סלון פינתי מבד

אחרי יום עבודה ארוך ועמוס בהתרחשויות, אחרי מסע של סידורים מחוץ לבית כל מה שנדרש הוא חזרה אל הבסיס של כל אחד ואחת

קרא עוד
21.11.2016

מזרון מתכוונן

בערך כשליש מחייו של כל אדם כזה או אחר מנוצלים לשינה. זו יכולה להיות שנת צהריים או שנת לילה. לשינה יש חשיבות רבה ומיוחדת בכל הגילאים. שינה ומנוחה חשובים מאוד על מנת לשמור על כל מערכות הגוף

קרא עוד
21.11.2016

חדר שינה כולל ארון

העוגן של כל אחד ואחת הוא ללא ספק הבית. לבית חוזרים אחרי יום עבודה עמוס ומפרך לעיתים, לבית חוזרים אחרי בילוי ארוך ומייגע..

קרא עוד
21.11.2016

מיזרון

מדוע חשוב להתייעץ עם המומחים של רשת בית אלי לפני בחירת מזרן? מה היא מידת החשיבות של המזרן על הפעילות היום יומית? אילו סוגים של מזרונים ניתן למצוא בבית אלי? מי הם הלקוחות של רשת בית אלי?

קרא עוד
21.11.2016

מיטות מרופדות בבד

מה היא השינה הטובה ביותר? איך בוחרים את המזרון המעולה ביותר? מה חשוב לדעת על המיטה שלכם? אילו סוגי מוצרים ניתן למצוא בחנות הרהיטים בית אלי? מי הם הלקוחות של בית אלי? 

קרא עוד
קטגוריות