אנו צוות אולם התצוגה של בית אלי מתחייבים למתן השירות הטוב ביותר תוך שימת דגש על מהימנות, היענות, אמינות, מקצועיות, ביטחון, אדיבות ותקשורת טובה.
הניסיון שלנו כלקוחות יכול לסייע לנו להשתפר כנותני שירות.
אנו מתחייבים: לספק את השירות שהובטח במדויק ובאופן עקבי.
אנו מתחייבים: להיות רגישים לכך כי זמנו של הלקוח יקר ולכבד את התחייבותנו לעמידה בלוח הזמנים.
אנו מתחייבים: להגיב במהירות ויעילות לכל לקוח.
אנו מתחייבים: לפעול ביושר, הגינות, אמינות ובתום לב.
אנו מתחייבים: למסור מידע אמין ומדויק.
אנו מתחייבים: לטפל בצורה המקצועית ביותר במקרה של חוסר שביעות רצון הלקוח.
אנו מתחייבים: להפיק לקחים על מנת להתמיד בשיפור השירותים.
אנו מתחייבים: להקשיב ללקוח ולצרכיו ולפעול בהתאם לכך.
אנו מתחייבים: לשמור על כבוד הלקוח. אנו מתחייבים: להגן על פרטיותו של הלקוח. אנו מתחייבים: לעשות כמיטב יכולתנו להעניק ללקוח חווית קניה מהנה. אמנה זו שאנו חתומים עליה היא אבן דרך בתהליך של שיפור שירות שאנו מעניקים ללקוחותינו. החברה נושאת על דיגלה את שביעות רצון הלקוח ומאמינה כי שירות איכותי, מסור ואמין יסייע לה להגשים את מטרותיה.

בית אלי הינו אולם תצוגה מרהיב ואיכותי במחירים אטרקטיביים של טובי המעצבים והמותגים.
מתחם הריהוט של בית אלי קיים למעלה מ-36 שנה ומנוהל במקצועיות ובאמינות רבה על ידי הבעלים אלי בן עמי, שצבר ניסיון רב בתחום הריהוט האיכותי והמעוצב לבית.
בתצוגת הרהיטים של בית אלי רהיטים מעוצבים ומזרונים אורטופדיים תוכלו להתרשם ממבחר ענק של מערכות ישיבה, סלונים מעוצבים מזנונים מעוצבים לסלון, פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית, חדרי שינה, מזרנים ממיטב החברות, חדרי ילדים, ספות נוער, ארונות הזזה מעוצבים וארונות פתיחה, ספות אירוח, כורסאות מעוצבות, כורסאות טלוויזיה, כיסאות בר, ועוד. אנו מזמינים אתכם להגיע למתחם התצוגה שלנו ליהנות מחוויית קניה באווירה ביתית ומהנה.